Profesionálne Feng shui

Home Harmony pracuje v línii profesionálneho vedeckého analyzovania priestoru. Pracujeme na základe niekoľkých analýz overených mnohoročnou tradíciou pozorovania prírody a energetických vplyvov. Pracujeme v troch líniách a to v línií:

 

NEBA > Lo-šu mriežka, Hviezdy, Astrológia

 

​ČLOVEKA > Typológia, Charakteristika

 

ZEME > Analýza priestoru – environmentálne podmienky (geopatogénne zóny kríženie zón)Každý priestor má rozdielne kvality priestoru ako aj energetického rozloženia pozitívnych a negatívnych oblasti priestoru a žije vlastným životom. Preto laické určenie rohu hojnosti a obdobných laických záverov u nás nenájdete. Prostredníctvom profesionálnych postupov a individuálneho prístupu určujeme pozitívne a negatívne oblasti Vášho domova.

 

Sektorová analýza - pomocou sektorovej analýzy určujeme pozitívne a negatívne sektory priestoru, jeho kvality, kvalitu a charakteristiku energetiky. Každý priestor vykazuje pozitívne a negatívne aspekty, vďaka čomu vieme nájsť ten najadekvátnejší priestor pre Vaše potreby.

Farebná analýza priestoru

Analýza prostredníctvom lietajúcich hviezd

Stimulačné body priestoru

Analýza 25 vstupov

Analýza živlov

Vitálne body

 

Bio – energetické riešenia nehnuteľností

Lokalizácia energetických prievanov

Lokalizácia geopatogénnych zón

Identifikácia toku energie

Lokalizácia energetických zábran

Liečenie bio-energetických problémov v priestore

Lokalizácia elektromagnetického smogu.

Postup našej práce – info o cenách

 

Naša 7 ročná prax nám ukázala, že nemožno určiť jednotnú cenu pre všetky projekty. Prečo?

 

Široká škála používaných metód, náročnosť projektov a rozdielnosť analyzovaných objektov a osôb nedovoľuje stanoviť jednotnú cenu pre individuálne projekty. Pri určovaní cenníku za m2 sme prišli k problému že cena za rodinný dom bola vyššia ako za analýzu bytu pričom analýza v bytovom komplexe je náročnejšia a vyžaduje väčšie množstvo výpočtov a rovnako tak treba prihliadať na vonkajšie vplyvy so susedných bytov a pod.

 

S tohto hľadiska je možné určiť cenu až na základe vašich potrieb a po obhliadke nehnuteľnosti či pozemku.

 

Nami navrhovaný postup:

 

- prídeme za vami kamkoľvek aby sme sa zoznámili s Vašim objektom a s Vami osobne

 

-zistíme Vaše potreby , vaše priority, problémy a zoznámime sa s vašou nehnuteľnosťou. Zoznámime sa s vami vašou rodinou, vašimi predstavami o najbližšej budúcnosti a pod..

 

- vysvetlime Vám výhody a nevýhody jednotlivých metód a navrhneme Vám tu najvhodnejšiu pre Vás

 

- na mieste Vám spočítame cenu celkovej analýzy feng shui a rozhodnutie bude už iba na Vás či nám zveríte do rúk projekt Vášho domova.

 

Prvú konzultáciu Vám ponúkame zdarma zaúčtujeme si len náklady za cestu

 

Našim cieľom je profesionálny a individuálny prístup a kvalitné služby.

 

Výsledkom našej práce je osobné predanie celkovej písomnej analýzy feng shui priamo u Vás doma s odborným výkladom kvalít a problematiky priestoru v ktorom žijete

 

 neponúka analýzy feng shui a dizajnu záhrad na diaľku. Našim cieľom je Vaša spokojnosť a skvalitnenie Vášho životného priestoru. Vážime si individualitu každého nášho zákazníka a uprednostňujeme priamy kontakt tak ako s Vami tak aj s Vašimi domovmi.

 

Kontaktujte nás na: info@homeharmony.sk

 

Kontakty:

Telefon:  +421 905293 332

Email:  info@homeharmony.sk

Adresa: Matice Slovenskej 10, Prešov 08001

© 2017 All Rights Reserved.